درباره ما تماس با ما

آمازون ۱۰۰هزار شغل جدید در کانادا و آمریکا ایجاد میکند

آمازون ۱۰۰هزار شغل جدید در کانادا و آمریکا ایجاد میکند

غول تجارت آنلاین آمازون روز دوشنبه اعلام کرد که با افتتاح 100 انبار جدید در دو کشور ، 100000 شغل جدید در ایالات متحده و کانادا ایجاد خواهد کرد.

نوشته شده توسط :

راهنمای جامع آموزش صفر تا صد ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا :::::::::: اینجا را کلیک کنید

در این دور استخدام ، آمازون به تعداد افراد بیشتری در ۱۰۰ انبار جدید ، مراکز مرتب سازی بسته ها و سایر امکاناتی که این ماه افتتاح می کند ، نیاز دارد. جف بزوس بنیانگذار آمازون که ابتدا یک فروشگاه آنلاین کتاب بود بعد از کرونا ثروت هنگفتی از آن خود کرد و هفته پیش بعنوان اولین کسی در تاریخ که ثروت ۲۰۰ میلیارد دلاری دارد معرفی شد.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد: “آمازون از کارمندان جدید برای کمک به بسته بندی ، حمل و نقل یا مرتب سازی سفارشات برای 100000 شغل جدید ، بصورت منظم تمام وقت و نیمه وقت استفاده خواهد کرد.”

ساختمانهای جدید آمازون کاملاً عظیم و بزرگ خواهند بود. 😵

ساختمانهای جدید شامل مراکز تحقق و ایستگاههای تحویل خواهد بود ، حداقل حقوق برای این مشاغل 15 دلار در ساعت خواهد بود ، در برخی از شهرها ممکن است تا 1000 دلار نیز افراد پاداش دریافت کنند.

این گسترش در حالی اتفاق می افتد که آمازون از زمان شیوع بیماری همه گیر کرونا از انفجار تقاضای سفارشات آنلاین بهره مند شده است ، که اخیراً گزارش شده 40 درصد درآمد سه ماهه این شرکت تجارت آنلاین به 89 میلیارد دلار افزایش یافته است.

آمازون هفته گذشته اعلام كرد كه 10 هزار شغل را در Belvvue ، واشنگتن ، حومه نزدیك مقر خود در سیاتل اضافه خواهد كرد.

همچنین گفته شده ، آمازون از ماه مارس سال 2020 بیش از 175000 شغل جدید ایجاد کرده است ، این شرکت در ماه ژوئیه گفت ، حدود 125،000 نفر از این کارکنان به طور تمام وقت استخدام شدند.

غول های فن آوری دیگر مانند اپل و فیس بوک نیز نتایج گسترده ای را در طول کرونا گزارش کرده اند ( مثال: ارزش شرکت اپل از دو تریلیون دلار گذشت) .

اما در این بین متاسفانه مواردی مانند: فروشگاه های JC Penney و Neiman Marcus نیز اعلام ورشکستگی کرده اند.


لینک کوتاه: برای اشتراک گذاری کلیک نمایید

برای گزارش یک اشتباه یا مشکل در این مطلب کلیک کنید