درباره ما تماس با ما

نتایج آخرین دراو EOI مهاجرت ساسکاچوان از اول تا کنون

نتایج آخرین دراو EOI مهاجرت ساسکاچوان از اول تا کنون

کارگران ماهر که به دنبال مهاجرت به ساسکاچوان در زیر شاخه های SINP در مشاغل مورد نیاز و اکسپرس اینتری هستند ، برای نشان دادن مهارت های خود ، باید مشخصات (EOI) را ارائه دهند.

نوشته شده توسط :

راهنمای جامع آموزش صفر تا صد ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا :::::::::: اینجا را کلیک کنید

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب های EOI های صادر شده ، به پایین صفحه مراجعه کنید. 

در صورت واجد شرایط بودن در مشاغل مورد نیاز یا اکسپرس اینتری، شما می توانید بیان علاقه (EOI) ارسال کنید. ارسال EOI اولین قدم برای ثبت نام در SINP است.

ابراز علاقه به کارگر بین المللی (EOI) چیست؟

ارسال نامه بین المللی EOI با مهارت ماهر بین المللی برنامه ای برای SINP نیست. این یک پیش برنامه است که به شما امکان می دهد یک فرم آنلاین را پر کنید تا علاقه خود را به درخواست SINP نشان دهید و مدارک خود را نشان دهید.

اطلاعات درخواست شده برای ارزیابی صلاحیت شما استفاده می شود . این تعیین می کند که آیا ارسال شما وارد سیستم EOI بین المللی ماهر کارگر می شود یا خیر.

افرادی که مهارت لازم در بازار کار ساسکاچوان را دارند ، از سیستم بین المللی EOI International Skilled Worker انتخاب می شوند. این موارد شامل ارتباط با استان ، تجربه کار و مهارت زبان است. به افراد برگزیده از سیستم “دعوت به درخواست” صادر می شود.

از کلیه نامزدهایی که EOI کارگر ماهر بین المللی ارسال می کنند ، دعوت نمی شود که برای SINP اقدام کنند. هیچ محدودیتی در تعداد نامزدهایی که می توانند EOI ارسال کنند وجود ندارد. با این حال ، نامزدها فقط می توانند یک پروفایل EOI داشته باشند.

چگونه می توانم پروفایل EOI ایجاد کنم؟

پس از ایجاد نمایه EOI از شما سؤال می شود:

 • برای شماره گذرنامه خود
 • برای تاریخ تولد شما
 • بله یا خیر برای داشتن نماینده مهاجرت
 • اگر یک کارگر ماهر هستید که می خواهید در ساسکاچوان زندگی و کار کنید
 • بله یا خیر برای داشتن پیشنهاد شغلی
 • بله یا خیر برای پذیرش در استخر ورودی IRCC
 • برای شغل خود (به الزامات درخواست شغلی مراجعه کنید )
 • بله یا خیر داشتن ارزیابی اعتبار تحصیلی
 • در صورت لزوم داشتن اسناد از یک نهاد نظارتی یا یک نهاد ارزیابی در ساسکاچوان / کانادا
 • امتیاز

نحوه عملکرد سیستم EOI

نتایج قرعه کشی های EOI مهاجرت ساسکاچوان از اول تا کنون

اگر EOI را با موفقیت ارسال کنید ، وارد کاندیداهای واجد شرایط EOI می شوید.

 • نمایه شما از روزی که ارسال کرده اید به مدت یک سال معتبر خواهد بود.
 • داوطلبان فقط می توانند یک پروفایل EOI فعال در سیستم در هر زمان داشته باشند. شما نمی توانید مشخصات EOI را برای هر دو شغل In-Demand و Express Entry داشته باشید.
 • شما بر اساس اطلاعاتی که ارائه می دهید رتبه بندی می شوید.
 • از کاندیداهای بالاترین رتبه برای دعوت به SINP دعوت می شود.
 • دعوت نامه برای درخواست از طریق قرعه کشی بیان علاقه انجام می شود.
 • SINP از یک سیستم الکترونیکی استفاده می کند و از طریق ایمیل با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.
 • در صورت دعوت به درخواست ، می توانید از همان اطلاعات ورود به سیستم برای EOI خود استفاده کنید.
 • شما باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعاتی که در EOI خود ارائه می دهید در همه زمان ها جاری و دقیق است. اگر چیزی تغییر کرد ، باید نمایه خود را به روز کنید.
 • اگر دریابیم که شما اطلاعات غلط ارائه کرده اید یا جزئیات مهم را حذف کرده اید ، درخواست شما رد می شود.
 • SINP مصرف پروفایل EOI را محدود نمی کند.

SINP ممکن است انتخاب EOI ها را به وسیله شغل محدود کند تا برنامه ها از تقاضای اشتغال در ساسکاچوان تجاوز نکنند. برای کسب اطلاعات در مورد تقاضای اشتغال ساسکاچوان ، به صفحه اطلاعات بازار کار مراجعه کنید .

چگونه نامزدهای EOI رتبه بندی می شوند

کسانی که نمایه بیان علاقه را تکمیل می کنند ، به طور خودکار بر اساس تعدادی از معیارها نمره دریافت می کنند. می توانید معیارهای نمره EOI را در شبکه ارزیابی امتیاز SINP پیدا کنید .

فرایند انتخاب SINP Expression of interes از دنباله ای استفاده می کند که با شناسایی افراد با بالاترین امتیاز امتیاز شروع می شود. اگر تعداد زیادی از کاندیداها برای برآوردن تعداد نامزدهای مورد نظر در EOI Draw ، امتیاز مشابهی کسب کنند ، از معیارهای انتخاب بیشتر استفاده می شود.

برای انتخاب بین کسانی که نمرات برابر دارند ، ابتدا نامزدهای دارای ارتباط با ساسکاچوان انتخاب می شوند. این شامل افرادی می شود که در ساسکاچوان یک خویشاوند نزدیک خانوادگی دارند ، سابقه کار قبلی در ساسکاچوان یا تجربه دانشجویی گذشته در ساسکاچوان. معیارهای انتخاب بعدی ، اولویت با کسانی که بیشترین تجربه کار و بالاترین امتیاز زبان را دارند ، می شود.

SINP ممکن است انتخاب های خاص شغلی را از سیستم EOI انجام دهد

معیارهای واجد شرایط بودن و انتخاب می توانند در هر زمان تغییر کنند. از شما دعوت نخواهد شد تا درخواست کنید ، مگر اینکه تجربه کار یا تجربه کاری شما تقاضا باشد

دعوت از شما برای درخواست مهاجرت استانی ساسکاچوان

( نتایج قرعه کشی های EOI مهاجرت ساسکاچوان از اول تا کنون )

EOI ها از سیستم ترسیم می شوند و برگزیدگان دعوت نامه اعمال می کنند. تعداد دعوت نامه های صادر شده در هر قرعه کشی بستگی به اهداف پردازش سالانه و مطالبات اشتغال دارد.

اگر از شما دعوت به درخواست شده باشد ، دعوت شما به شما خواهد گفت كه در مرحله بعد چه كنید. شما باید 60 روز به ارائه یک نرم افزار آنلاین کامل به SINP و ارائه اسناد و مدارک. اگر دعوت شما منقضی شده است ، می توانید نمایه جدیدی ارائه دهید که واجد شرایط برای قرعه کشی EOI آینده باشد.

اگر اطلاعات غلط یا گمراه کننده ای را در EOI خود ارائه دهید ، ممکن است تصور غلط محسوب شود. درخواست شما ممکن است رد شود و ممکن است درخواست شما برای مدت دو سال به SINP ممنوع اعلام شود.

EOI شما از روزی که در ابتدا آن را ایجاد کرده اید به مدت یک سال فعال خواهد ماند. پس از انقضا ، شما باید EOI جدید ایجاد کنید تا هنوز در سیستم فعال باشید.

در حالی که EOI شما فعال است ، می توانید اطلاعات جدید خود را به روز کنید. به عنوان مثال ، می توانید نمره خود را بهبود بخشید و شانس دریافت دعوت را توسط:

 • با انجام تست های اضافی ، نمره زبان خود را بهبود می بخشید
 • کسب تجربه کار بیشتر

پس از دریافت دعوت خود برای درخواست

پروفایل را ایجاد کنید

پس از دریافت دعوت نامه برای درخواست در هر دو ورودی مشاغل مورد نیاز یا اکسپرس اینتری ساسکاچوان ، از شما خواسته می شود مبلغ 350 دلار هزینه غیر قابل استرداد CAD بپردازید.

نتایج قرعه کشی های EOI مهاجرت ساسکاچوان از اول تا کنون

اطلاعات بیشتری راجع به مدارک مورد نیاز برنامه خود بیابید:

ساسکاتچوان سیستم (EOI)

اولین گام در استفاده از برای ساسکاچوان اکسپرس اینتری و  شغل در تقاضا  زیر مجموعه  از ارائه مشخصات EOI از طریق سیستم نرم افزار آنلاین SINP است، OASIS است.

ارسال EOI به توابع SINP به عنوان یک “برنامه قبل” که صلاحیت فرد را برای این زیر گروه های متخصص ماهر بین المللی تعیین می کند. نامزدهای واجد شرایط که حداقل 60 امتیاز  را در  SINP’s EOI Points Grid کسب کنند  ، وارد استخر سیستم EOI International Skilled Worker EOI SINP می شوند و بر اساس نمره EOI خود رتبه بندی می شوند.

داوطلبان منتخب SINP International Skilled Worker EOI سیستم دعوت شده برای درخواست نامزد استانی در زیر گروههای فرعی ورود به سیستم SINP یا مشاغل درخواست تقاضا دریافت می کنند. 

نحوه ارائه نمایه SINP Expression of interes ) EOI)

 1. با ثبت نام یا به عنوان متقاضی یا مشاور مهاجرت ، یک حساب OASIS ایجاد کنید. 
 2. اطلاعات اولیه از جمله نام ، تاریخ تولد ، کشور و آدرس ایمیل را در اختیارتان قرار دهید.
 3. برای تعیین صلاحیت و زیر گروه (In-Demand یا Express Express Entry) به سؤالات پاسخ دهید.
 4. جزئیات مشاوره مهاجرت را اعلام کنید (در صورت وجود).
 5. مشخصات EOI را تکمیل کنید تا نمره EOI امتیاز (از 100) را بر اساس شبکه EOI امتیاز SINP دریافت کنید.
 6. بیان کامل علاقه (EOI) کامل را بررسی و ارسال کنید.

SINP از نامزدهای موجود در EOI درخواست می کند تا اطلاعات جدید خود را با اطلاعات جدیدی که می توانند نمره EOI امتیاز خود را افزایش دهند و همچنین احتمال دریافت دعوت نامه درخواست از Saskatchewan را به روز کنند ، ادامه دهند. این اطلاعات شامل پیشرفت در نمرات آزمون زبان و / یا نشان دادن تجربه کار اضافی است. 

نامزدهای EOI باید با اخذ  گزارش ارزیابی اعتبار تحصیلی (ECA) از یک سازمان تعیین شده ، آموزش های خارجی خود را ارزیابی کنند . ECA یک سند مورد نیاز برای اخذ دعوت نامه برای درخواست برای هر دو زیر شاخه Saskatchewan In-Demand یا Express Entry است. 

نحوه عملکرد سیستم SINP EOI

پروفایل ابراز علاقه (EOI) از روز ارسال به مدت یک سال معتبر خواهد بود و نامزدها فقط در هر زمان مجاز به داشتن یک پروفایل EOI فعال خواهند بود. 

داوطلبان حاضر در استخر EOI SINP بر اساس نمره امتیاز EOI تعیین شده خود رتبه بندی می شوند. از کاندیداهای بالاترین رتبه برای ارسال یک درخواست SINP کامل برای گواهی نامزدی استان دعوت می شود.

دعوت نامه های درخواست از طریق SINP طی قرعه کشی از استخر EOI که حداقل یک بار در ماه برگزار می شود صادر می شود. 

چگونه نامزدها در استخر EOI SINP رتبه بندی می شوند

SINP هنگام رتبه بندی نامزدها در استخر EOI ، مراحل زیر را انجام می دهد:

 1. نامزدهای EOI را با بالاترین امتیاز کسب کنید.
 2. SINP هنگام انتخاب بین نامزدها با نمرات برابر ، ابتدا نامزدها را با اتصال به استان در اولویت قرار می دهد. این شامل نامزدهایی می شود که به دلیل داشتن یک خویشاوند خانوادگی نزدیک در ساسکاچوان ، سابقه کار قبلی در ساسکاچوان ، و یا تجربه تحصیل قبلی در ساسکاچوان امتیاز کسب می کنند.
 3. سپس استان کاندیداها را با بیشترین سال تجربه کار اعلام کرده و بالاترین امتیازات زبان را کسب می کند.

داوطلبانی که دعوت به درخواست از SINP دریافت می کنند 60 روز فرصت دارند تا یک درخواست آنلاین کامل را به SINP ارسال کنند و کلیه اسناد لازم را برای پشتیبانی از اطلاعات اعلام شده در پروفایل EOI خود ارائه دهند. 

پس از اخذ دعوت نامه برای درخواست در زیر شاخه  Saskatchewan  Occupation In-Demand یا Saskatchewan Express Entry ، از متقاضیان انتظار می رود مبلغ درخواستی را بدون پرداخت هزینه بپردازند. 

کارگر ماهر بین المللی SINP – اکسپرس اینتری ساسکاچوان

این زیر گروه به استان اجازه می دهد افرادی را که قبلاً در  استخر اکسپرس اینتری به فدرال حضور دارند  و معارف ، تجربه کار ماهر ، توانایی زبان و سایر الزامات را برآورده می کنند ، در استان مستقر کرده و وارد بازار کار و جوامع ساسکاچوان شود.

کاندیداهای اکسپرس اینتری که با موفقیت توسط SINP معرفی شده اند ، 600 امتیاز اضافی نسبت به امتیاز  سیستم جامع رتبه بندی (CRS) دریافت می کنند .

کارگر ماهر بین المللی SINP – اشتغال در تقاضا

این زیر گروه برای کارگران ماهر است که پیشنهاد شغلی ندارند اما تجربه کار در یکی از مشاغل درخواستی ساسکاچوان را دارند . به داوطلبان این زیر گروه که بعداً نامزد موفقی از SINP دریافت می کنند ، گواهی نامزدی استانی از طرف دولت ساسکاچوان صادر می شود.

PDF نتایج دراو ساسکاچوان EOI

نتایج آخرین قرعه کشی EOI ساسکاچوان

نتایج SINP ISW EOI را دانلود کنید

دراو های اکسپرس اینتری 2020 ساسکاچوان

آخرین دارو انجام شده 32 مورخ: 24 ساپتامبر 2020

تاریخ اعلامطبقه کارگر ماهر بین المللیدعوت نامه (ITA) صادر شدهحداقل امتیاز لازم EOI
24 سپتامبرOID25782
24 سپتامبرEE27882
15 ساپتامبرOID16668
15 ساپتامبرEE45568
26 اوتOID57068
14 اوتOID24769
14 اوتEE28669
29 ژوئیهOID24870
29 ژوئیهEE25470
28 میمشاغل در مورد نیاز12578
28 میورود سریع12778
26 مارسمشاغل در مورد نیاز20575
27 فوریهورود سریع30169
27 فوریهمشاغل در مورد نیاز27569
13 فوریهورود سریع27770
13 فوریهمشاغل در مورد نیاز36970
13 ژانویهورود سریع12569
13 ژانویهمشاغل در مورد نیاز10969
9 ژانویهورود سریع14269
9 ژانویهمشاغل در تقاضا16669
تاریخ اعلامطبقه کارگر ماهر بین المللیدعوت نامه برای درخواست (ITA) صادر شده استحداقل امتیاز لازم برای ترسیم EOI
20 دسامبر 2019ورود سریع30469
20 دسامبر 2019مشاغل در تقاضا29169
28 نوامبر 2019ورود سریع20069
28 نوامبر 2019مشاغل در تقاضا26069
12 نوامبر 2019ورود سریع30369
12 نوامبر 2019مشاغل در تقاضا22269
31 اکتبر 2019ورود سریع62768
31 اکتبر 2019مشاغل در تقاضا23168
25 اکتبر 2019ورود سریع37269
25 اکتبر 2019مشاغل در تقاضا55069
17 اکتبر 2019ورود سریع98667
8 اکتبر 2019ورود سریع23169
8 اکتبر 2019مشاغل در تقاضا32869
2 اکتبر 2019ورود سریع39668
2 اکتبر 2019مشاغل در تقاضا21468
25 سپتامبر 2019ورود سریع40470
25 سپتامبر 2019مشاغل در تقاضا36579
15 آگوست 2019ورود سریع10578
15 آگوست 2019مشاغل در تقاضا4578
24 ژوئیه 2019ورود سریع10474
24 ژوئیه 2019مشاغل در تقاضا27774
20 ژوئن 2019ورود سریع26868
20 ژوئن 2019مشاغل در تقاضا21168
6 ژوئن 2019ورود سریع8475
6 ژوئن 2019مشاغل در تقاضا34275
22 مه 2019ورود سریع10482
22 مه 2019مشاغل در تقاضا22182
1 مه 2019ورود سریع8167
1 مه 2019مشاغل در تقاضا12167
17 آوریل 2019ورود سریع11460
17 آوریل 2019مشاغل در تقاضا21060
6 مارس 2019ورود سریع7067
6 مارس 2019مشاغل در تقاضا6881
27 فوریه 2019ورود سریع8368
تاریخ اعلامطبقه کارگر ماهر بین المللیدعوت نامه برای درخواست (ITA) صادر شده استحداقل امتیاز لازم برای ترسیم EOI
6 دسامبر 2018درخواست ورود و شغل را بیان کنید74361/61
23 نوامبر 2018درخواست ورود و شغل را بیان کنید51463/64
1 نوامبر 2018درخواست ورود و شغل را بیان کنید92660/61
10 اکتبر 2018درخواست ورود و شغل را بیان کنید85360/63
27 سپتامبر 2018درخواست ورود و شغل را بیان کنید43865/66
20 سپتامبر 2018اشغال در تقاضا14075
21 آگوست 2018ورود سریع46668

راهنما و اطلاعات کاربردی

Occupations In-Demand – مشاغل در مورد نیاز یا در تقاضا OID
Express Entry – ورود سریع EE

SINP انتخاب EOI ها را توسط شغل محدود می کند ، بنابراین نامزدها از تقاضای اشتغال تجاوز نمی کنند.

اندازه و دفعات انتخاب EOI به نیاز بازار کار بنا شده است. اولویت های استانی و تعداد درخواست های پردازش شده از آخرین انتخاب EOI. انتخاب ها هر دو ماه یک بار و حداقل انجام می شود.


بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه: برای اشتراک گذاری کلیک نمایید

برای گزارش یک اشتباه یا مشکل در این مطلب کلیک کنید