درباره ما تماس با ما

مهاجرت به کانادا از هند

مهاجرت به کانادا از هند

داوطلبان مهاجرت به کانادا بیش از 100 راه مختلف برای اخذ اقامت دائم کانادا پیش رو دارند.

نوشته شده توسط :

راهنمای جامع آموزش صفر تا صد ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا :::::::::: اینجا را کلیک کنید

هند کشور شماره یک منبع مهاجرانی است که از خارج از کشور به کانادا می آیند.

بر اساس سرشماری انجام شده ، در سال 2016 حدود 1،374،710 نفر هندی الاصل در کانادا بودند. از آن زمان ، تعداد مهاجران هندی طی چند سال گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

در سال 2019 ، یک چهارم 341000 مهاجر کانادا از شهروندان هند بودند . در سال 2015 ، شهروندان هند فقط 14 درصد از مهاجران کانادا را تشکیل می دادند.

هنگام بررسی افرادی که از طریق سیستم اکسپرس اینتری برای مهاجرت کانادا اقدام کرده اند ، تقریباً نیمی از متقاضیان اصلی که از سال 2017 تا 2019 برای اقامت دائم دعوت شده اند ، هندی ها بوده اند. برای مقایسه ،فقط 7 درصد دعوت نامه ها برای مهاجران از نیجریه و چین ، (دومین و سومین کشور مبدا مهاجران کانادایی) صادر شده است.

مهاجرت به کانادا

اگرچه Express Entry مسیر اصلی اقامت دائم کانادا است ، اما بیش از 100 برنامه مهاجرت در کلاس اقتصادی برای انتخاب وجود دارد. در اینجا خلاصه از برخی گزینه های موجود جهت مهاجرت به کانادا برای شهروندان هندی و جهان آمده است.

اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری محبوب ترین راه برای مهاجرت به کانادا به ویژه برای نیرو ماهر است. برای ورود به استخر Express Entry ، ابتدا باید واجد شرایط یکی از برنامه های مهاجرت طبقاتی اقتصادی کانادا باشید:

همچنین برای آزمون زبان انگلیسی یا فرانسوی به نمره ای مورد قبول جهت کسب امتیاز نیاز خواهید داشت و باید برای مدارک تحصیلی یا لایسنس هایی را که خارج از کانادا کسب کرده اید ، ارزیابی اعتبار آموزشی (ECA) بگیرید.

هنگامی که در استخر یا Pool اکسپرس انتری قرار گرفتید ، براساس فاکتورهای سرمایه انسانی مانند سن ، سابقه کار ، تحصیلات ، تسلط به زبان و سایر عوامل به شما نمره داده می شود. امتیاز شما براساس سیستم جامع رتبه بندی است.

کانادا به طور مرتب قرعه کشی یا دراو اکسپرس انتری را برگزار می کند و از داوطلبان با بالاترین رتبه برای درخواست اقامت دائم دعوت می کند.

برنامه های استانی کانادا

علاوه بر Express Entry ، داوطلبان می توانند از طریق برنامه استانی برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. اگر به یک استان یا قلمرو خاص کانادا علاقه مند هستید ، این ممکن است یک گزینه باشد.

استانها افراد را معمولاً برای تأمین نیازهای نیروی کار استانی معرفی می کنند. همه استانها و سرزمین ها ، به جز کبک و نوناووت ، در برنامه مهاجرت استانی (PNP) شرکت می کنند.

برنامه های استانی می تواند یکی از دو نوع باشد:

  • برنامه های پایه: نامزدها می توانند مستقیماً به دولت استان درخواست ارائه کنند.
  • برنامه های پیشرفته: داوطلبان برای احراز صلاحیت هنوز به پروفایل Express Entry نیاز دارند.

برنامه های پیشرفته جایی است که . با برنامه های پایه ،

هنگامی که یک کاندیدا نامزدی استانی دریافت می کند ، 600 امتیاز CRS اضافی به آنها تعلق می گیرد و عملا دریافت دعوتنامه (ITA) برای درخواست اقامت دائم را تضمین می کند .

100 راه مهاجرت به کانادا

علاوه بر برنامه های مهاجرت طبقاتی اقتصادی و PNP های مختلف ، کانادا برنامه های بیشتری از جمله پایلوت مهاجرت روستایی و شمالی دارد ، جایی که جوامع کوچک از راه دور قادر به معرفی کارگران خارجی برای اقامت دائم هستند.

علاوه بر این ، کبک برنامه مهاجرت خاص خود را دارد که برای کاندیداهای فرانسوی زبان و دوزبانه طراحی شده است.


لینک کوتاه: برای اشتراک گذاری کلیک نمایید

برای گزارش یک اشتباه یا مشکل در این مطلب کلیک کنید