درباره ما تماس با ما

نحوه اجرای قرنطینه اجباری در کانادا برای مسافران

نحوه اجرای قرنطینه اجباری در کانادا برای مسافران

مسافران باید به مأموران مرزی نشان دهند كه برنامه كافی برای قرنطینه كردن به مدت دو هفته دارند ، حتی اگر علائم كروناویروس ندارند.

نوشته شده توسط :

راهنمای جامع آموزش صفر تا صد ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا :::::::::: اینجا را کلیک کنید

انتظار می رود اکثر مسافران هنگام ورود به کانادا یک برنامه قرنطینه 14 روزه داشته باشند و در صورت عدم رعایت آنها می توانند با جریمه یا زندان روبرو شوند. ( کبک برای اکثر موارد دوره انزوا را به 10 روز کاهش می دهد منبع:CBC NEWS … )

آخرین آپدیت: 3 اکتبر 2020

نحوه اجرای قرنطینه اجباری مسافران کانادا

آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) از 15 آوریل دوره قرنطینه اجباری را برای مسافران اجرا می کند . آنها همچنین برای بررسی افراد از علائم COVID-19 آموزش دیده اند.

این برنامه ها باید قبل از تلاش مسافر برای عبور از مرز انجام شود. دستورالعمل های قرنطینه های مختلفی برای مسافران دارای علائم و بدون علائم کرونا وجود دارد اما یک سخنگوی CBSA به CIC News گفت که همه ممکن است در معرض سوالاتی مانند:

 • “آیا اقامتگاهی دارید که بتوانید به مدت 14 روز قرنطینه کنید؟
 • “آیا در محلی که قصد دارید قرنطینه کنید ، افراد آسیب پذیر وجود دارند؟”
 • “آیا می توانید در هنگام قرنطینه غذا ، دارو یا سایر موارد ضروری را به محل اقامت خود انتقال دهید؟”

مأموران باید اطمینان داشته باشند كه مسافر در هنگام قرنطینه به نیازهای اساسی دسترسی داشته باشد و با افراد آسیب پذیر مانند افراد با شرایط پزشکی از قبل موجود و یا بالای 65 سال ارتباطی نداشته باشد.

اگر مسافرتی برنامه قرنطینه مناسبی نداشته باشد ، به یک کارمند آژانس بهداشت عمومی ارجاع می شود. در صورت مجاز بودن عبور از مرز ، آنها ممکن است به یک مرکز تصویب شده دولتی اعزام شوند تا در صورت نیاز برای قرنطینه اقدام کنند.

مسافران باید فرم اطلاعات تماس مسافر را چه بر روی کاغذ ، بصورت آنلاین و چه در یک برنامه تلفن همراه تکمیل کنند. اطلاعات ارائه شده در این فرم برای نظارت و اجرای الزام قرنطینه به آژانس بهداشت عمومی کانادا داده می شود. کسانی که از قرنطینه معاف هستند برای کار از مرز عبور می کنند ، مانند رانندگان کامیون ، مجبور نیستند فرم را تکمیل کنند.

CBSA داده های اساسی بیوگرافی ، اطلاعات تماس و اطلاعات مبتنی بر قرنطینه را با سازمان بهداشت عمومی به اشتراک می گذارد ، که سپس تعیین می کند چه زمان و چگونگی به اشتراک گذاری این اطلاعات با مقامات استانی و اجرای قانون باشد.

به گزارش theglobeandmail ، به تازگی دو مسافر به دلیل نقض قوانین در انتاریو متهم شده اند و با جریمه 1000 دلاری روبرو هستند .

الزامات قرنطینه در حال حاضر تا پایان ماه اکتبربرقرار است .


معافیت های قرنطینه اجباری:

 1. به دلایل بشردوستانه افراد خاصی می توانند ازقرنطینه معاف شوند.
 2. خدمه؛
 3. افرادی که توسط وزیر بهداشت برای کمک به درمان COVID-19 دعوت شده اند و سایر کارکنان مراقبت های بهداشتی.
 4. اعضای نیروهای ویزیتور که به کار می آیند.
 5. افرادی که برای دریافت خدمات پزشکی 36 ساعت از ورود شان می گذرد.
 6. عبور از مرز برای ورود به آلاسکا.
 7. افرادی که برای تحقیقات با یک کشتی در حال عبور از کانادا هستند ، مادامی که در کشتی بمانند. و
 8. سایر شرایط ذکر شده در وبسایت دولت کانادا .