درباره ما تماس با ما

دانشجویان کانادا با تحصیل انلاین در کانادا واجد شرایط ویزا کار پس از تحصیل PGWP هستند

دانشجویان کانادا با  تحصیل انلاین در کانادا واجد شرایط ویزا کار پس از تحصیل PGWP هستند

دوره های آنلاین واجد شرایط بودن برای فارغ التحصیلان دانشجویی بین المللی که به دنبال تجربه کار در کانادا نیستند ، تفاوتی نمی کند.

نوشته شده توسط :

راهنمای جامع آموزش صفر تا صد ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا :::::::::: اینجا را کلیک کنید

دانشجویان بین المللی که برنامه های تحصیلی خود را در کانادا شروع می کنند در هفته های آینده مجازات نمی شوند در صورتی که در نهایت متقاضی دریافت اجازه کار برای تحصیلات تکمیلی (PGWP) شوند ، برای دوره های آنلاین مجازات نشوند.

تحصیل انلاین در کانادا

PGWP به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد تا حداکثر سه سال در کانادا کار کنند. این راهی برای کسب تجربه کار در کانادا است ، که در برنامه های مهاجرت طبقه اقتصادی که منجر به اقامت دائم می شود ، بسیار ارزشمند است.

در شرایط عادی ، دانشجویان بین المللی باید به طور مداوم تمام برنامه را در کانادا تحصیل کنند تا حداقل هشت ماه طول بکشد تا واجد شرایط این اجازه کار باشند. تحصیل آنلاین می تواند یک متقاضی را برای PGWP واجد شرایط نکند.

با توجه به اینکه بسیاری از دوره ها مجبور شده اند مطابق با اقدامات پیشگیری از ویروس کرونا به صورت آنلاین حرکت کنند ، مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) اجازه می دهد تا دانشجویان بین المللی ثبت نام شده در این دوره ها واجد شرایط PGWP شوند.

این همچنین شامل دانشجویانی می شود که دارای مجوز تحصیل هستند ، یا برای یک برنامه که از ماه مه یا ژوئن شروع می شود مورد تأیید قرار گرفتند ، اما در میان محدودیت های سفر قادر به سفر به کانادا نیستند .

دانشجویان بین المللی در این مخمصه می توانند کلاسهای خود را در حالی خارج از کانادا شروع کنند و در صورتی که زودتر نتوانند به کانادا سفر کنند ، می توانند نیمی از برنامه خود را در خارج از کشور انجام دهند.

دانشجویان بین المللی که پس از 18 مارس برای دریافت مجوز تحصیل مورد تأیید قرار گرفتند ، در حال حاضر از ممنوعیت سفر کانادا که تا 30 ژوئن تعیین شده است معاف نیستند.