درباره ما تماس با ما

آمار صدور ویزای غیرمهاجرتی آمریکا به صورت ماهانه

آمار صدور ویزای غیرمهاجرتی آمریکا به صورت ماهانه

گزارش های زیر شامل داده های اولیه هستند که در معرض تغییر هستند.

نوشته شده توسط :

راهنمای جامع آموزش صفر تا صد ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا :::::::::: اینجا را کلیک کنید

دفتر ویزا روش خود را برای محاسبه داده های ویزا با شروع سال مالی (FY) 2019 سالانه دفتر ویزا تغییر داده استو ادامه با داده های FY 2020 ، برای منعکس کردن دسترسی بیشتر به داده های سطح برنامه به دست آمده در سال مالی 2019. روش قبلی ما مبتنی بر تعداد اقدامات بار کاری بود که توسط برنامه مرتبط نبودند. 

روش جدید با دقت بیشتری نتایج نهایی فرایند درخواست ویزا را در طی یک دوره گزارش مشخص مشخص می کند. روش جدید برنامه های ویزا را شامل می شود ، از جمله به روزرسانی در وضعیت آنها (یعنی صادر یا رد شده) ، که می تواند با پیشرفت سال مالی تغییر کند ، یا منجر به تغییرات جزئی در داده ها برای سالهای اولیه شود. بنابراین ، با شروع سال مالی FY 2020 ، گزارش های صدور ماهانه فردی نباید جمع شود ، زیرا این تعداد کل صدور دقیق برای سال مالی به روز را ارائه نمی دهد. 

در حالی که روش جدید دقیق تر است ، به این معنی نیست که روش قبلی ما ناقص بوده است. این دو به سادگی قابل مقایسه نیستند. با این حال ، بر اساس تجزیه و تحلیل ما ، اختلاف بین روشها جزئی است. به عنوان مثال ، تفاوت بین صدور گزارش شده NIV و IV در FY 2018 (روش میراث) و کسانی که در FY 2019 (روش جدید) در سراسر جهان کمتر از یک درصد است. 

لطفا توجه داشته باشید که این روش جدید فقط در گزارش های ماهانه صدور NIV در زیر اعمال می شود ، با شروع گزارش های اکتبر 2019.   

برای تعریف نمادهای طبقه بندی ویزای مهاجرت ، لطفا اینجا کلیک کنید.

این آمار به صورت ماهانه در این پست آپدیت میشود


سال مالی 2020


سال مالی 2019


سال مالی 2018


سال مالی 2017


گزارش های چند ساله:
ویزاهای غیر مهاجرتی صادر شده توسط دفتر صدور (از جمله کارت های عبور مرز): سال مالی 2010 – 2019


بیشتر بخوانید: